Arcydzieła Sztuki: Wjazd Chrystusa do Jerozolimy 3oz Ag

Szczegóły +

 • Rok:
  2017
 • Waga:
  93,3g
 • Próba:
  Ag 999
 • Średnica:
  55 mm

Opis produktu +

Peter Paul Rubens jest jednym z najbardziej znanych flamandzkich malarzy doby europejskiego baroku. Spod jego pędzla wyszło wiele dzieł które powstały nie tylko na terenie Niderlandów. Wykształcony w zakładach Holenderskich mistrzów, Rubens tworzył dla możnych i koronowanych głów Włoch, Francji, Anglii i Hiszpanii. Sława Petera Paula Rubensa urosła jeszcze bardziej po jego śmierci. Wyjątkowe dzieła można dziś podziwiać nie tylko w kościołach i muzeach, ale i prywatnych kolekcjach całego świata.

Jedno z największych dzieł Petera Paula Rubensa - Wjazd Chrystusa do Jerozolimy, z okazji zbliżającej się Wielkanocy przeniesiono na rewers monety wybitej w czystym srebrze próby 999,9. Jest to kolejna, zapierająca dech w piersiach pozycja z doskonale rozpoznawalnej serii Masterpieces of Art. Do produkcji tego wyjątkowego unikatu wykorzystano trzy uncje kruszcu najwyższej jakości. Obraz reprodukowany metodą tampondruku zamknięto w ramie stworzonej z kryształów Swarovskiego. Wybito tylko 1632 sztuki, symbolizujące datę namalowania wielkiego dzieła. Każda moneta z serii Masterpieces of Art została zapakowana w ochronny kapsel i szkatułkę sygnowaną nazwą serii.

Wzbogać swoją kolekcję o arcydzieło numizmatyki i barokowego malarstwa. Włącz w jej poczet najnowszą monetę z serii Masterpieces of Art z obrazem Wjazd Chrystusa do Jerozolimy Petera Paula Rubensa zakupując ją już teraz!

Uwaga! Zdjęcia produktu są poglądowe.

W przypadku monet - o ile w opisie produktu nie został podany konkretny rocznik, wysyłane są monety z roczników losowych.

W przypadku sztabek - o ile w opisie produktu nie został określony jeden konkretny producent, to wysyłane są sztabki losowych producentów akredytowanych przez LBMA

 

Towar oferowany przez : Goldenmark Center sp. z o.o.