Kimberly Sunrise: Złota Moneta 500 AUD 2oz Au

Szczegóły +

 • Rok:
  2016
 • Waga:
  62,2 g
 • Próba:
  Au 999,9
 • Średnica:
  36,6 mm
 • Kraj pochodzenia:
  Australia
 • Producent:
  Perth Mint

Opis produktu +

Druga odsłona światowego bestsellera – Kimberley Sunrise!

UWAGA – TYLKO DWIE SZTUKI

Australijska mennica znów zachwyca! Po sukcesie monety Kimberley Sunset, doczekaliśmy się kontynuacji tej bestsellerowej serii. Tym razem jeden z najpiękniejszych rejonów Australii został uchwycony nie podczas zachodu, ale – podczas wschodu słońca.

Moneta Kimberley Sunrise została wybita z dwóch uncji złota próby 999,9. Dzięki technice ultra wysokiego reliefu, baobab zaprezentowany na złotej tafli zachwyca najdrobniejszymi detalami. Z kolei kluczowy element krajobrazu – wschodzące słońce – jest symbolizowane przez olśniewający diament.

Na tym jednak nie koniec! Monetę wyróżnia także wysoki nominał (500 dolarów) oraz rzadki kształt soczewki. Tak fenomenalne parametry mówią same za siebie – Kimberley Sunrise to moneta skazana na sukces!

Uwaga – nakład tego arcydzieła to zaledwie 500 egzemplarzy. W przypadku poprzedniej monety z serii, taka ilość zniknęła z rynku już w ciągu kilku godzin. Jak będzie tym razem? Odpowiedź nasuwa się sama...

Właśnie dlatego jedyną gwarancją dołączenia tego arcydzieła do swojej kolekcji jest natychmiastowe złożenie zamówienia. Nie daj się wyprzedzić – już dziś zapewnij sobie miejsce w zaszczytnym gronie posiadaczy tej monety!

Uwaga! Zdjęcia produktu są poglądowe.

W przypadku monet - o ile w opisie produktu nie został podany konkretny rocznik, wysyłane są monety z roczników losowych.

W przypadku sztabek - o ile w opisie produktu nie został określony jeden konkretny producent, to wysyłane są sztabki losowych producentów akredytowanych przez LBMA

 

Towar oferowany przez : Goldenmark Center sp. z o.o.