e-numizmatyka.pl

Identyfikacja
i wycena monet
Dyskusje
o monetach
Inwestycje
w monety i złoto
Dyskusje
o banknotach
Opinie i uwagi
o serwisie
O wszystkim i o niczym Skup/Wycena Sklep - kolekcje, prezenty, numizmaty
numery banknotów w paczce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum e-numizmatyka.pl Strona Główna -> Dyskusje o banknotach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leo

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 8:58 pm    Temat postu: numery banknotów w paczce Odpowiedz z cytatem

Witam
Proszę o pomoc kiedyś kupiłem paczkę banknotów PRL 1000 zł z 1982 roku i przeglądają ją teraz zauważyłem że numery nie są po kolei. Seria jest ta sama ale numery się zmieniają pierw kilkadziesiąt jest OK ale potem się numeracja zmienia i znowu idą po kolei i tak chyba ze cztery razy w paczce. Początek zawsze jest ten sam. Teraz chciałem ją sprzedać ale nie wiem czy to normalne czy ta paczka jest jakaś kombinowana?
Pozdrawiam leo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
natir2211

PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 2:41 pm    Temat postu: Re: numery banknotów w paczce Odpowiedz z cytatem

leo napisał:
Witam
Proszę o pomoc kiedyś kupiłem paczkę banknotów PRL 1000 zł z 1982 roku i przeglądają ją teraz zauważyłem że numery nie są po kolei. Seria jest ta sama ale numery się zmieniają pierw kilkadziesiąt jest OK ale potem się numeracja zmienia i znowu idą po kolei i tak chyba ze cztery razy w paczce. Początek zawsze jest ten sam. Teraz chciałem ją sprzedać ale nie wiem czy to normalne czy ta paczka jest jakaś kombinowana?
Pozdrawiam leo

Ta paczka i banknoty to jakies falsyfikaty Smile ale z checia ja kupie za polowe ceny Smile
Oczywiscie zartuje, rzadko sie zdaza aby banknoty w paczkach z PRLu od pierwszego do ostatniego mialy te same numery. Z tego co zauwazylem wyjatkiem sa jedynie paczki z banknotami 20 zl.
Powrót do góry
leo

PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba było poprzestać na pierwszym zdaniu i się dalej nie rozpisywać to bym pewnie te banknoty sprzedał za połowę ceny (żart) no ale w takie sytuacji pozostaje mi tylko bardzo serdecznie podziękować natir2211 za wypowiedz.
pozdrawiam leo : Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum e-numizmatyka.pl Strona Główna -> Dyskusje o banknotach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: