e-numizmatyka.pl

Identyfikacja
i wycena monet
Dyskusje
o monetach
Inwestycje
w monety i złoto
Dyskusje
o banknotach
Opinie i uwagi
o serwisie
O wszystkim i o niczym Skup/Wycena Sklep - kolekcje, prezenty, numizmaty
Masaż relaksacyjny w super ofercie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum e-numizmatyka.pl Strona Główna -> Porozmawiajmy - o wszystkim i o niczym
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adel87

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 10:34 am    Temat postu: Masaż relaksacyjny w super ofercie Odpowiedz z cytatem

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam salon masażu Warszawa bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami.Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
buster

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, takich salonów nie brakuje ale ja jak dotąd nie korzystałem jeszcze z takiego czegoś, jedyne co to chodziłem na masaż leczniczy do http://cmsf.pl/ jak miałem problem z kręgosłupem, działa rewelacyjnie na takie problemy i jest skuteczny tylko wtedy jak jest fachowo zrobiony
Powrót do góry
Zuzanka

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda, takich salonów nie brakuje, a do tego oferta masaży też jest bardzo bogata. W salonie, do którego chodzę jest szczególnie duży wybór http://www.goodtimedayspa.eu/oferta/rytualy-masaze-peelingi/masaze-relaksacyjne to niezwykle zachęca do skorzystania. Namówiłam dwie koleżanki i wybrałyśmy się do salonu na taki relaks. Było cudownie, a nasze samopoczucie znacznie się poprawiło. Już myślimy o następnym takim wypadzie.
Powrót do góry
Mateo 77

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle masaże bardzo dobrze oddziałują na zdrowie i organizm. Warto mieć to na uwadze, bo gdy czujecie, że z Waszymi mięśniami są jakieś problemy, to powinniście wybrać się na takie zabiegi jak http://www.rehabilitacja-mw.pl/metody-rehabilitacji/rehabilitacja-doroslych/kinesiotaping/ Rehabilitacja-MW to świetna sprawa, by usunąć takie bóle.
Powrót do góry
gradobitka

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, masaż to bardzo dobra forma rehabilitacji, przyśpiesza powrót do pełnej sprawności po urazie, kontuzji, pomaga też się rozluźnić. Gdzie w Warszawie? Porta Medica sprawdzone przeze mnie miejsce, na pewno najlepsza poradnia medycyny sportowej w mieście. Mają zgrany zespół fizjoterapeutów, dobrych ortopedów u których można się skonsultować.
Powrót do góry
pawik88l

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mnie jakoś nie przemawiają tego typu masaże. Uważam, że to tylko strata czasu no i oczywiście pieniędzy. Sądzę, że wiele osób na coś takiego nie chodzi.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum e-numizmatyka.pl Strona Główna -> Porozmawiajmy - o wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: