e-numizmatyka.pl

Identyfikacja
i wycena monet
Dyskusje
o monetach
Inwestycje
w monety i złoto
Dyskusje
o banknotach
Opinie i uwagi
o serwisie
O wszystkim i o niczym Skup/Wycena Sklep - kolekcje, prezenty, numizmaty
Nie mam szczescia w milosci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum e-numizmatyka.pl Strona Główna -> Porozmawiajmy - o wszystkim i o niczym
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
41demarlu

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 10:09 am    Temat postu: Nie mam szczescia w milosci Odpowiedz z cytatem

Moge z calym przekonaniem stwierdzic, ze nie mam szczescia w milosci. Nie dlugo stuknie mi 22 lata, wiekszosc moich rowiesniczek jest juz w powaznych zwiazkach a ja nadal sama i zadnych perspektyw na zmiany.Niby nie jestem brzydka, nie to, zebym sie zaraz miala za wielka pieknosc, ale nie mam wielkich zarzutow co do swojej urody.Niby jest o czym ze mna pogadac, mam jakies tam swoje pasje, wiec na brak zainteresowan nie narzekam.Nie brak mi tez poczucia humoru, szalonych pomyslow no i z inteligencja tez chyba nie najgorzej.Mimo wszystko ciagle samotna...Nie mam przeciez duzych wymagan, ale jak dotychczas startuja do mnie albo stare dziadki po 30 albo jakies napalone nastolatki, ktorym w glowie tylko seks.Czy juz zawsze bede sama Boze? ..ehhh chyba przegralam zycie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pola9990

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są też mężczyźni, którzy nie mają szczęście w miłości, ani w sprawach łóżkowych, ponieważ mają wielki kompleks rozmiaru swojego penisa. Na szczęście są sposoby, które mogą pomóc w jego powiększeniu. Na stronie http://abc-potencji.pl/powiekszanie-penisa/ macie wszystkie szczegółowe informacje, które na pewno pomogą w osiągnięciu świetnego efektu.
Powrót do góry
chobit

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, sam kiedyś myślałem, że nie mam szczęścia w miłości i jestem słaby w łóżku, a okazało się, że z pomocą tabletek kamagra kupionych na stronie https://potencja.net.pl/ jestem całkiem niezłym ogierem Smile Istnym wulkanem... niekoniecznie wyłącznie wulkanem energii Smile Dobrze jest mieć zawsze z zanadrzu tego typu specyfiki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum e-numizmatyka.pl Strona Główna -> Porozmawiajmy - o wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: