DNI
GODZ
MIN
SEK
Sanktuaria Panoramy miast Droga Krzyżowa Matki Boskie Poczet Papieży

DROGA KRZYŻOWAUWAGA: Emisja Drogi Krzyżowej dobiegła końca. Nakład tej wspaniałej srebrnej serii wynosi tylko 2000 sztuk i nigdy nie zostanie wznowiony. Pozostało niewiele czasu, by dołączyć do grona wyróżnionych, którzy mogą podziwiać piękno i cieszyć się rosnącą wartością tej kolekcji. Decydując się na zakup wszystkich 14 srebrnych sztabek jednocześnie otrzymasz korzystne upusty, elegancką szkatułę oraz certyfikat poświadczający jakość i autentyczność Drogi Krzyżowej w prezencie! Nie przegap okazji, zamów już dziś!

"DROGA KZYŻOWA" - SZLACHETNA TAJEMNICA ZBAWIENIA

Pasja Chrystusa jest nieodłączną częścią kultury chrześcijańskiej. Na przestrzeni wieków, wielokrotnie stawała się inspiracją prac najwybitniejszych twórców swoich czasów. Rusłana Nowakowska - utalentowana polska artystka, zdecydowała się również zmierzyć z tym tematem. Uwieczniła w srebrze stacje Drogi Krzyżowej. Efekt tej pracy spotkał się z wielkim uznaniem, którego rozmiar przerósł najśmielsze oczekiwania.

Przekonani o niezwykłych walorach tej przepięknej kolekcji sztuki na światowym poziomie, z faktu że jesteśmy jej wyłącznym dystrybutorem, a także mocno wierząc w słowa "SREBRO + SZTUKA = PODWÓJNY ZYSK", postanowiliśmy złożyć Państwu gwarancję odkupienia jej wybranych elementów w dwukrotnie wyższej cenie.

Niepowtarzalna, cenna i wyjątkowo piękna seria czternastu sztabek to kolekcja doskonała! Wykonana w najczystszego kruszcu, w renomowanej szwajcarskiej mennicy, zadowoli nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów. "Droga Krzyżowa" to wartość nie tylko materialna - wyrażona ceną szlachetnego metalu, ale również wartość artystyczna i duchowa. Żeby odsłonić w pełni walory tej unikalnej serii, zaprojektowana została niezwykle ekskluzywna szkatuła, która umożliwi godne wyeksponowanie wszystkich stacji Drogi Krzyżowej. Wyjątkowy skarbiec skrywający pasję w czystym srebrze to pewna lokata kapitału, która już procentuje. Z powodzeniem zyska rangę wyróżniającej się rodzinnej pamiątki.

Kolekcjonerski charakter i ograniczony nakład sprawia, że jest to oferta dla wybranych. Fakt że na całym świecie jest jedynie 2000 egzemplarzy tej niezwykłej serii sprawia, że satysfakcja i duma płynąca z posiadania "Drogi Krzyżowej" to uczucie w pełni uzasadnione. Nakład tej kolekcji nigdy nie zostanie wznowiony, tak więc pozostali kolekcjonerzy będą mogli podziwiać jej walory jedynie w Waszych prywatnych zbiorach.

//test