DNI
GODZ
MIN
SEK
Sanktuaria Panoramy miast Droga Krzyżowa Matki Boskie Poczet Papieży

Panoramy polskich miastNowa, unikalna seria sztabek kolekcjonerskich już do nabycia w naszym sklepie !

Na mapie naszego kraju są miasta, z których wszyscy jesteśmy dumni. Miasta o niepowtarzalnym klimacie, tętniące życiem i chętnie odwiedzane przez turystów. Wspaniała kolekcja 12 srebrnych sztabek przedstawia najpiękniejsze z nich: prastary gród Kraka, Częstochowę i górujący nad nią klasztor, wielokulturową Łódź, Toruń - miasto Kopernika, Gdańsk, który przez wieki był naszym oknem na świat, Szczecin, rodzinne miasto carycy Katarzyny II, i wiele innych, które również zasługują na podziw i uznanie.

Składająca się z 12 srebrnych sztabek seria „Panoramy polskich miast” to kolekcja doskonała! Wykonana w limitowanym nakładzie, tylko 1 000 sztuk, w renomowanej szwajcarskiej mennicy posiada ogromny potencjał wzrostu wartości kolekcjonerskiej. Kolekcja „Panoramy polskich miast” powstała według projektu wybitnej polskiej artystki – Rusłany Nowakowskiej. Sztabki posiadają wartość nie tylko materialną - wyrażoną ceną szlachetnego kruszcu, ale również wartość artystyczną i historyczną. Wszystkie sztabki powstały w oparciu o oryginalne ryciny z okresu od XVI do XIX wieku. Ta wyjątkowa seria zadowoli nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów  

Sztabki z serii „Panoramy polskich miast” przybliżają wielowiekowy dorobek kulturowy polskiego narodu. Mogą posłużyć Ci, jako mapa - inspiracja do odwiedzenia tych niezwykłych miejsc. Wszystkie 12 sztabek zebrane razem i umieszczone w ekskluzywnej szkatule tworzy unikalny album, który doskonale nadaje się na prezent lub cenną pamiątkę podróży.

//test