DNI
GODZ
MIN
SEK
Sanktuaria Panoramy miast Droga Krzyżowa Matki Boskie Poczet Papieży

POCZET PAPIEŻY XX WIEKUPOCZET PAPIEŻY XX WIEKU - HISTORIA KOŚCIOŁA UTRWALONA W ZŁOCIE

Niezwykle fascynująca - momentami kontrowersyjna - historia Papiestwa była inspiracją do stworzenia, w nowozelandzkiej mennicy, serii dziesięciodolarowych monet przedstawiających sylwetki Biskupów zasiadających na tronie Stolicy Piotrowej w minionym stuleciu. Prezentowani na monetach najwyżsi dostojnicy Kościoła Katolickiego to osobowości wyjątkowe, przyszło im bowiem sprawować urząd w burzliwych czasach wojen i totalitaryzmu.

Unikalny charakter kolekcji (nakład każdej z monet wynosi tylko 1000 sztuk) sprawia, że Ci którzy wejdą w jej posiadanie powinni czuć się elitą wybraną wśród 6,5 miliarda obywateli świata. Posiadanie tych wyjątkowych numizmatów na pewno przysporzy kolekcjonerom wiele glorii i chwały. Piękne - wykonane z najwyższą starannością - złote monety są uznawane za klejnot kolekcji. Seria "Poczet papieży XX wieku" stworzony z kruszcu o najwyższej możliwej próbie (999,9), to doskonała inwestycja oraz bezpieczna lokata kapitału z gwarancją zysku.

Specjalnie zaprojektowane, przypominające formą księgę liturgiczną, etui pozwala godnie eksponować i przechowywać tą urzekającą kolekcję.

***

Zwykło się mówić, że "mowa jest srebrem a milczenie złotem". W przypadku tej kolekcji, sprawdza się jednak porzekadło, że szybkie działanie to gwarancja finansowego sukcesu. Nie zwlekaj - już dziś zamów pierwszą monetę z serii "Poczet papieży XX wieku" - to decyzja na wagę złota i gwarancja nabycia prawa do zakupu kolejnych monet z tej nie mających sobie równych kolekcji w niezmiennej cenie 299zł. Kolejne monety będę ukazywać się w cyklu sześciotygodniowym.

//test